15.09.2019r. SULECHÓW

1.     Dzisiaj XXIV niedziela zwykła w roku liturgicznym. Odpust w kościele garnizonowym o godz. 12.00.
2.     Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Wychowania oraz Dzień Środków Społecznego  Przekazu.
3.     Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i Instytut Fil.-Teol. w Zielonej Górze.
4.     Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 18.30. będziemy się modlić za rodziców, którzy doświadczyli śmierci swoich dzieci. Po Mszy św. adoracja N.S., podczas której rodzice będą mogli zapalić światełko pamięci. Prosimy zabrać ze sobą znicz. O godz. 19.45. spotkanie z psychologiem w salce katechetycznej.
5.     W poniedziałek Msza św. i nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.
6.     We wtorek 17 września rocznica agresji sowieckiej na Polskę- Dzień Sybiraka.
7.     W środę 18 września św. Stanisława Kostki- Patrona Młodzieży i Polski . Odpust w kościele przy ul. Odrzańskiej.
8.     W czwartek o godz. 17.45 zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Rity.
9.     W sobotę 21 września- Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do sanktuarium Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu, zapisy u ks. Łukasza oraz Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin do Częstochowy. Zapisy u ks. Marcina.
10.W przyszłą niedzielę 22 września , Diecezjalna Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców do Rokitna.
11.W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30. spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
12.W przyszłą niedzielę zapraszamy na katechezę dla dorosłych po Mszy św. o godz. 16.00 do salki.
13.Pielgrzymka Róż Żywego Różańca 5 października br. Zapisy u p. Marii Kuna lub w zakrystii. Koszt 30 zł.
14. Uczniów klas VII Szkoły Podstawowej zapraszamy na pierwsze spotkanie i zapisy do Sakramentu Bierzmowania, które odbędą się w piątek 20 września o 19.15 w salce. Prosimy by kandydaci przyszli z rodzicami.
15.Spotkania grup parafialnych:
·        Intronizacji NSPJ- wtorek, po Mszy św.
·        POAK                 - środa, po nowennie do MBNP
·        “OAZY”             - piątek, po Mszy św.
16.Kancelaria parafialna czynna we wtorek i w środę w godz. 16.00.-17.00. i w sobotę w godz. 9.00.-10.00.
17.Bóg zapłać za składane ofiary na WSD w Paradyżu i na remont naszej świątyni. Polecamy prasę katolicką: “Niedziela” i “Gość niedzielny”.

KALSK- W czwartek Msza św. o godz. 17.00.

PROBOSZCZ   Ks. kan. Andrzej Szkwarek

piątek,
20 września 2019

Piątek, XXIV Tydzień zwykły