22 kwietnia 2018 SULECHÓW

1.           Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocna. Początek tygodnia modlitw o powołania kapłańskie.

2.           Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z grupy ks. Szymona – I klasy Szkoły średniej dzisiaj o 14:30.

3.           Jutro Uroczystość św. Wojciecha – biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Odpust w Kargowej.

4.           Spotkanie formacyjne Wspólnoty Krwi Chrystusa w środę o 17:15 w salce.

5.           Spotkanie Apostolatu Maryjnego w piątek 27 kwietnia.

6.           W piątek Adorację Najśw. Sakramentu po Mszy wieczornej poprowadzą mieszkańcy Kalska

7.           Próba chóru w tym tygodniu w czwartek o 19:15. Trwają próby chóralne do procesji Bożego Ciała. Wszystkich uzdolnionych muzycznie, którzy chcieliby pomóc w śpiewie przy 4 ołtarzach serdecznie zapraszamy.

8.           W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci. Zapraszamy do salki na godz. 10:30 a później na Eucharystie o godz. 11.00.

9.           Parafialny Zespół Caritas zaprasza chętnych na miłe spędzanie czasu w ramach Klubu Seniora „Szarotka” w salce parafialnej w każdy wtorek od 16:30 do 18:00. Podczas spotkań przewidywane są różne atrakcje, spotkania z ciekawymi ludźmi, zajęcia kulinarne, artystyczne i inne. Zapraszamy osoby od 50 roku życia i powyżej.

10.     Zapraszamy do uczestnictwa w pieszej pielgrzymce powołaniowej z Sulechowa przez Paradyż do Rokitna, która odbędzie się w dniach od 2 do 3 czerwca. Zapraszamy każdego, kto pragnie w takiej formie wypraszać święte powołania: kapłańskie, zakonne, ale i modlić się o dobrego męża czy żonę. Zapraszamy dorosłych, zwłaszcza młodzież: kandydatów do bierzmowania. Zapisy przyjmujemy w zakrystii do dnia wyjścia pielgrzymki. Szczegółowe informacje u ks. Marcina.

11.     Zapraszamy na Pielgrzymkę do Fatimy, Lourdes, Oviedo, Barcelony, Ars, w dniach 2-16 lipca 2018r. Koszt 3300+140 euro. Szczegółowy program jest umieszczony na plakacie w gablocie. Zapisy i dodatkowe informacje u ks. Marcina.

12.     Polecamy prasę katolicką :"Niedziela", "Gość niedzielny.

13.     Bóg zapłać za składane ofiary na potrzeby naszego kościoła.

wtorek,
24 kwietnia 2018

Wtorek, IV Tydzień Wielkanocny
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Jerzego, męczennika albo wspomnienie św. Fidelisa z Sigmaringen, prezbitera i męczennika