18 lutego 2018 SULECHÓW

1.            Dzisiaj I Niedziela Wielkiego Postu. W czasie wielkopostnym nie urządzamy żadnych zabaw ani w nich nie uczestniczymy. Podejmujemy wielkopostne postanowienia.

2.            Zachęcamy do uczestniczenia w nabożeństwie Drogi krzyżowej w piątek o godz. 16.45. dla dzieci i o godz. 17.45. dla młodzieży i starszych oraz Gorzkich żali w niedzielę o godz. 17.30. Zbierane ofiary przeznaczone są na dekoracje i kwiaty do Bożego grobu.

3.            Dzisiaj kl. Mateusz Dąbrowski w WSD w Paradyżu, otrzyma z rąk Ks. Bpa Adama Dyczkowskiego strójduchowny-sutannę oraz posługę lektoratu. Wspierajmy go swoją modlitwą w drodze do kapłaństwa.

4.            W czwartek święto katedry św. Piotra Apostoła. O godz. 17.45. nabożeństwo do św. Rity- Patronki spraw trudnych.

5.            W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie N.S. Modlitwie adoracyjnej przewodniczy Wspólnota Krwi Chrystusa.

6.            W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Misyjne Dzieło Pomocy "Ad Gentes".

7.            Rekolekcje w naszej parafii odbędą się od 11 do 14 marca br.

8.            Bóg zapłać za składane ofiary. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę przeznaczone są na remont naszej świątyni.

9.            PZ CARITAS  prosi o składanie produktów żywnościowych z długim terminem ważności, do koszy przy konfesjonale. Będzie to nasza jałmużna wielkopostna.

10.       Kancelaria parafialna czynna w czwartek i w sobotę od godz. 9.00. do 10.00.

11.       Polecamy prasę katolicką: "Miłujcie się", "Niedziela", "Gość niedzielny".

KALSK

p.1,3,6,7,10,11.

Msza św. wczwartek o godz. 18.00.

Nabożeństwo Drogi krzyżowej z Komunią św. wpiątek o godz. 17.30.

Gorzkie żale po Mszy św. niedzielnej.

17 lutego 2018

Sobota, VI Tydzień zwykły