19 sierpnia 2018 SULECHÓW

1.           Dzisiaj XX Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.

2.           W poniedziałek na Sulechowskim cmentarzu o godz. 14.00 odbędzie się zbiorowy pochówek dzieci, które zmarły przed narodzeniem. O godz. 13.30 zapraszamy do kaplicy cmentarnej na modlitwę różańcową za te dzieci i ich rodziców. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

3.           W środę 22 sierpnia zapraszamy na Mszę św. wieczorną i nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. Przed Mszą Św. będzie możliwość składania kartek z podziękowaniami i prośbami, które będziemy odczytywać podczas nabożeństwa.

4.           W piątek Adoracja Najśw. Sakramentu po Mszy św. wieczornej, którą poprowadzi Wspólnota  dla Intronizacji NSPJ

5.           Zapraszamy na drugi koncert organowy: „Mała wielka muzyka”, który odbędzie się w naszym kościele w sobotę o godz. 20.00.

6.           W przyszłą niedzielę, 26 sierpnia,  – Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. W tym dniu uroczystość odpustowa w kościele filialnym w Kalsku o godz. 10.00, której przewodniczyć będzie ks. Mateusz Pobihuszka – wikariusz z parafii św. Wojciecha w Kargowej. Również w tym dniu posługę duszpasterską w naszej parafii rozpocznie ks. Neoprezbiter – ks. Rafał Witkowski. Powitamy go w naszej wspólnocie podczas Mszy św. o godz. 9.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7.           Za tydzień w niedzielę, w uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, o godz. 15.00 w Sali widowiskowej SDK, już po raz VII odbędzie się organizowany przez Parafię pw. św. Stanisława Kostki – Przegląd pieśni maryjnych „Głosem pieśni wielbię Cię”. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą razem pośpiewać ku chwale Matki Bożej. Wystąpią min.in: zespół młodzieżowy „Rezonans”, Ale Babki, Anioły Wigoriańskie i inni. Wstęp wolny!

8.           Wyjazd na pielgrzymkę autokarową Apostolatu Maryjnego do Łagiewnik, Zakopanego, Olczy i Wadowic w sobotę 25 sierpnia o godz. 22.00 z przystanku DA-MI przy bramie Piastowskiej.

9.           Zachęcamy do wsparcia dzieła odnowienia naszej katedry, wysyłając sms o treści: KATEDRA. Dodatkowe informacje na plakacie.

10.     Spowiedź św. w tygodniu przed Mszą św.

11.     Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary.

12.     Polecamy prasę katolicką: "Niedziela", "Gość niedzielny".

PROBOSZCZ

Ks. kan. Andrzej Szkwarek