Menu

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 
17 września 2017 SULECHÓW
 

1.            Dzisiaj XXIV niedziela zwykła w roku liturgicznym. Rozpoczyna się Tydzień Wychowania oraz Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

2.            Serdeczne Bóg zapłać wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości odpustowych w naszej parafii oraz wszystkim, którzy wzięli udział w tak uroczystej liturgii Mszy św. Dzisiaj o godz. 17.00. koncert organowy w wykonaniu naszych organistów. Zapraszamy.

3.            Dzisiaj 78 rocz. agresji sowieckiej na Polskę. Po Mszy św. o godz. 18.30 złożenie kwiatów pod pomnikiem Oręża Polskiego.

4.            Po Mszy św. zbiórka do puszek na KUL i Inst.-Fil.-Teol. w Zielonej Górze.

5.            W poniedziałek 18 września św. Stanisława Kostki – Patrona Polski i Młodzieży. Zapraszamy młodzież oraz kandydatów do s. bierzmowania z klasy gimnazjalnej i z klasy VII S.P. wraz z rodzicami. Jest to pierwsze spotkanie w ramach tzw. zapisania się do rozpoczęcia formacji przygotowującej przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej. W tym dniu odpust ku czci św. Stanisława Kostki o godz. 18.00. w parafii przy ul. Odrzańskiej.

6.            Spotkanie Akcji Katolickiej w środę po Mszy wieczornej

7.            Nabożeństwo ku czci św. RITY, PATRONKI SPRAW TRUDNYCH w czwartek o godz. 17.45..

8.            W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie N.S. Modlitwie adoracyjnej przewodniczy PZ CARITAS.

9.            W piątek o godz. 19.15. na plebanii spotkanie wszystkich katechetów.

10.       W sobotę 23 września o godz. 18.30. Msza św. ku czci św. O. Pio oraz wprowadzenie relikwii. Po Mszy św. nabożeństwo z modlitwą wstawienniczą. Prosimy o zabranie ze sobą świec.

11.       W przyszłą niedzielę we wszystkich parafiach naszej diecezji rozpocznie się I Synod Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej – „Przez wiarę i chrzest do świadectwa”. Synod jest formą aktywnej obecności świeckich w Kościele.

12.       W niedzielę 24 września odbędzie się Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców do Rokitna. Rozpoczęcie nabożeństwa o godz. 10.00.

13.       Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych w niedzielę, 1 października, po Mszy św. o godz. 12.30. Obecność obowiązkowa.

14.       7 października ,w sobotę, we wspomnienie MB Różańcowej, z naszej parafii odbędzie się pielgrzymka różańcowa do Rokitna. Koszt 30 zł. Zapisy u p. Marii Kuna. W tym dniu odbędzie się także druga pielgrzymka różańcowa- do Kostrzyna n. Odrą, w ramach ogólnopolskiej akcji "RÓŻANIEC DO GRANIC". Zapisy w zakrystii. Koszt 40 zł. Przy zapisach pamiętajmy o swoim PESEL, potrzebnym do ubezpieczenia.

15.       Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary.

16.       Polecamy prasę katolicką oraz kalendarze na 2018 r.

 

 

Dzisiaj jest

sobota,
23 września 2017

(266. dzień roku)

Święta

Sobota, XXIV Tydzień zwykły Rok A, I Wspomnienie św

Krzyże

CEGIEŁKI NA REMONT KOŚCIOŁA