Na zaproszenie proboszcza Księdza Kanonika Andrzeja Szkwarka w naszej parafii gościł ks. dr Oleg Sewastianowicz proboszcz Parafii Mir na Białorusi. Parafianie wysłuchali z humorem głoszonego kazania. Posługując się przykładami ze swojego życia , prostymi słowami wskazał na potęgę wiary oraz na zaufanie Bożemu Miłosierdziu , które może przynieść wręcz cudowne rozwiązania. Po Mszy Św. wierni szczodrze składali datki na kościół w Mirze. Dziękujemy ks. Aleksandrowi za obecność wśród nas i podzielenie się swoja wiarą.

21 lipca 2018

Sobota, XV Tydzień zwykły
Dzień Powszedni albo wspomnienie Najświętszej Maryi Panny w sobotę albo wspomnienie św. Wawrzyńca z Brindisi, prezbitera i doktora Kościoła albo wspomnienie św. Apolinarego, biskupa i męczennika