Menu

Odnowa w Duchu Świętym

 

Jesteśmy grupą ludzi, którzy czerpią z łaski odnowienia w Duchu Świętym. Spotykamy się, aby wspólnie uwielbiać Trzecią Osobę Trójcy Świętej, dzielić się doświadczeniem działania Pana Boga w codzienności, a także modlić się za siebie nawzajem. Naszym podstawowym celem jest przyjmowanie osoby, obecności i mocy Ducha Świętego. Dlatego staramy się otwierać na Jego charyzmaty, uczestniczymy w dziele ewangelizacji, zarówno przez codzienne świadectwo życia, jak i przez wspólne przedsięwzięcia. Oprócz tego poznajemy zagadnienia teologiczne, uczestniczymy w życiu liturgicznym parafii. Tak jak wszyscy chrześcijanie – dążymy do świętości, wybierając Jezusa Chrystusa jako Pana i Zbawiciela.

 

Zapraszamy tych, którzy chcieliby wspólnie się modlić i pogłębiać swoją wiarę, na spotkania modlitewne, które odbywają się w czwartki po Mszy Św. wieczornej (czyli około godz. 19:15).

 

Raz w miesiącu uczestniczymy we Mszy Św. ku czci Ducha Świętego, po której jest obrzęd egzorcyzmowania wody, soli i oleju, służących jako pomoc w zwalczaniu demonicznych wpływów. Następnie wspólnie uwielbiamy Pana Boga modlitwą, śpiewem, słuchaniem Słowa Bożego, a w tym czasie ksiądz i grupa modlitewna posługują modlitwą wstawienniczą z nałożeniem rąk za osoby, które potrzebują szczególnej modlitwy za siebie.

 

Terminy Mszy Św. ku czci Ducha Św. w roku 2019 (czwartek, godz. 18:30):

 

4 lipca; 1 sierpnia; 12 września

24 października; 28 listopada; 12 grudnia

 


Dzisiaj jest

niedziela,
29 marca 2020

(89. dzień roku)

Święta

Niedziela, V Tydzień Wielkiego Postu
Rok A, II
Piąta Niedziela Wielkiego Postu

Krzyże

Telefon kancelarii parafialnej

Numer telefonu komórkowego
do kancelarii parafialnej:
731 258 482