18 października w Domu Katechetycznym przy naszym kościele otwarta została stała wystawa pamiątek po ks. Prałacie Michale Kaczmarku i ks. Prałacie Antonim Mackiewiczu. Przedmioty ks. Michała, którymi opiekowała się pani Alicja Stafecka zostały przekazane księdzu proboszczowi, a ks. Antoniego przechowywane były na plebanii.  Stworzenie godnego miejsca dla zachowanych przedmiotów i dokumentów stało się możliwe dzięki  pomocy Burmistrza Ignacego Odważnego i Prezesa SuPeKom Marka Lelito. Ksiądz Proboszcz wyraził swoją radość z faktu, że pamięć o byłych proboszczach ożywa. Stwierdził, że  sulechowianie mieli szczęście obcować z tak wyjątkowymi postaciami. Mieszkańcy i goście będą mogli zwiedzać wystawę i przypomnieć sobie postacie kapłanów.

środa,
18 września 2019