Ta książka to historia rodziny Borejków - pozwala zajrzeć do ich domu, w którym panuje miła atmosfera. Jednak jest tak tylko do pewnego momentu. W okresie świąt Bożego Narodzenia pojawia się tytułowa McDusia, córka Kreski i Maćka Ogorzałków. Powoduje ona zmiany w codziennym życiu rodziny.

Powieść jest napisana prostym i zrozumiałym językiem, dzięki czemu mogą czytać ją wszyscy, również dzieci i młodzież.

Miła, ale i mocno refleksyjna powieść Małgorzaty Musierowicz (nie pierwsza zresztą) podnosi na duchu, bawi, uczy, ale także skłania do zastanowienia się nad swoimi problemami i sprawami.

WARTO JĄ PRZECZYTAĆ:)

POLECAM

Martyna Basińska

Książkę można wypożyczyć w naszej Biblioteczce.

wtorek,
24 kwietnia 2018

Wtorek, IV Tydzień Wielkanocny
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Jerzego, męczennika albo wspomnienie św. Fidelisa z Sigmaringen, prezbitera i męczennika