Nabożeństwa ku czci tej Świętej, Szlachetnej Kobiety odbywają się w kościele Podwyższenia Krzyża w Sulechowie (kościół przy Rynku) w trzeci czwartek miesiąca.

Nabożeństwo rozpoczyna najczęściej o godz. 17.30 od odczytywania intencji złożonych do wspólnej modlitwy poprzez stronę internetową i w kościele parafialnym.

Po odczytaniu intencji następuje modlitwa do Świętej.

W pole "adres e-mail" można wpisać: Św. Rita. W pole "temat wiadomości" można wpisać: "Prośba" lub "podziękowanie". Ponieważ pole wiadomości ma ograniczoną liczbę znaków, prosimy o wpisywanie krótkich próśb lub podziękowań, względnie podzielić intencje na kilka części.

Nadawca *

Adres e-mail *

Temat wiadomości *

Treść wiadomości