Menu


W niedzielę, 26 listopada 2017 r. w uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, w naszym kościele parafialnym o godz. 11.00. zostaną wniesione relikwie św. Jana Pawła II pierwszego stopnia (krew na materiale). Tym samym duchowa obecność w naszej parafii największego z rodu Polaków stanie się faktem. To kolejny święty, który wstawia się za nami swoją modlitwą przed Panem.

Święci to nasi Przyjaciele. Dobrze mieć takich Przyjaciół.

Mszy św. będzie przewodniczył Ks. Bp Adam Dyczkowski, wieloletni przyjaciel Jana Pawła II.

Po Mszy św. błogosławieństwo rodzin i ucałowanie relikwii.

 

ZAPRASZAMY.

19.11.2017 Św. Cecylia obchody wspomnienia liturgicznego patronki muzyki zakończone. dziękujemy wszystkim za udział i wszelkie miłe słowa. dziękujemy CHÓROWI PARAFIALNEMU LAUDATE DOMINUM oraz gościom, którzy nas wspomogli - zespołom chóralnym z Kargowej (pod kier. Artura Przybylaka,) oraz Gościeszyna (pod kier.Marcina Przybyły). Brzmiało pieknie- stworzyliśmy dobry duży chór! Cieszymy się z przybycia wielu chórzystów-"emerytów". Dziękujemy ks dyrektorowi DSO dr Bogusławowi Grzebeniowi za przewodniczenie Eucharystii oraz wygłoszone kazanie. za przygotowanie instrumentu- Mateusz Kręcisz, Kuba J-ła, Emanuel Zienkiewicz. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób się zaangażowali -> WIELKIE DZIĘKI! a fotografie wykonała Kasia Knopp

Powrót

Zapraszamy do obejrzenia magazynu religijnego ICHTIS emitowanego na antenie TVP 3 w Gorzowie. Realizatorzy odwiedzili tym razem naszą parafię. Cały program dostępny jest po kliknięciu w poniższy obrazek.


Dzisiaj jest

piątek,
24 listopada 2017

(328. dzień roku)

Święta

Piątek, XXXIII Tydzień zwykły Rok A, I Wspomnienie Św

Krzyże

Telefon kancelarii parafialnej

Numer telefonu komórkowego
do kancelarii parafialnej:
731 258 482